Adreces electròniques de l'alcaldessa i dels regidors de l'Ajuntament

S'especifiquen les adreces electròniques de l'alcaldessa i dels regidors de l'Ajuntament. [ITA 2]

Rosario Miralles Ferrando. Alcaldessa. Regidora delegada d'Educació alcaldessa@ajuntamentdebenicarlo.org

Ilde Añó Lores. 1r tinent d'Alcaldia. Regidor delegat de Policia i Governació. Regidor delegat de Brigada d'Obres ianyo@ajuntamentdebenicarlo.org

Pedro Manchón Pau. 2n tinent d'Alcaldia i portaveu adjunt. Regidor delegat de Cultura, Museus i Patrimoni Cultural. Regidor delegat de Festes i Falles pmanchon@ajuntamentdebenicarlo.org

Carlos Flos Fresquet. 3r tinent d'Alcaldia i portaveu del PSOE. Regidor delegat d'Economia i Hisenda. Regidor delegat de Recursos Humans cflos@ajuntamentdebenicarlo.org

Gemma Cerdá Muñoz. 4a tinenta d'Alcaldia. Regidora delegada de Serveis Socials i Polítiques Inclusives i presidenta de l'OACSE (Organisme Autònom de Centres Socials Especialitzats) gcerda@ajuntamentdebenicarlo.org

Román Sánchez Mateu. 5é tinent d'Alcaldia. Regidor delegat d'Urbanisme i Mobilitat Urbana Sostenible. Regidor delegat de Promoció Econòmica rsanchez@ajuntamentdebenicarlo.org

Isabel Cardona Ferragut. 6a tinenta d'Alcaldia. Regidora delegada de Turisme. Regidora delegada de Contractació icardona@ajuntamentdebenicarlo.org

Clara Cid Blasco. 7a tinenta d'Alcaldia. Regidora delegada de Comerç. Regidora delegada de Modernització, Transparència i Administració Electrònica. Regidora delegada de Serveis Informàtics ccid@ajuntamentdebenicarlo.org

Fernando Jovaní Diago. Regidor delegat d'Esports. Regidor delegat de Salut Pública. Regidor delegat de Joventut fjovani@ajuntamentdebenicarlo.org

Inmaculada Díaz Ruiz. Regidora delegada d'Agricultura, Pesca i Camins mdiaz@ajuntamentdebenicarlo.org

Filo Agut Barceló. Regidora delegada de Medi Ambient. Regidora delegada de Participació Ciutadana. Regidora delegada de Serveis Lingüístics fagut@ajuntamentdebenicarlo.org

Juan Antonio Mañá Ferrer. Portaveu del Partit Popular jmana@ajuntamentdebenicarlo.org

Izaskun Maura Soriano. Regidora del Partit Popular imaura@ajuntamentdebenicarlo.org

Lorena Gallén Mundo. Regidora del Partit Popular lgallen@ajuntamentdebenicarlo.org

Jorge Llorach Senar. Regidor del Partit Popular jllorachse@ajuntamentdebenicarlo.org

Aranzazu García Roldán. Regidora del Partit Popular mgarciaro@ajuntamentdebenicarlo.org

Benjamín Martí Esbrí. Portaveu de Ciudadanos bmartie@ajuntamentdebenicarlo.org

Juan José Cornelles Batiste. Regidor de Ciudadanos jcornelles@ajuntamentdebenicarlo.org

José María Compte Brosed. Regidor de Ciudadanos jcompte@ajuntamentdebenicarlo.org

Marta Escudero Albor. Portaveu de Compromís mescudero@ajuntamentdebenicarlo.org

Josep Lluís Segura i Monterde. Regidor de Compromís jseguram@ajuntamentdebenicarlo.org