Candidaturas proclamades (BOP 53 de 28 d'abril de 2015)
Candidatura núm.: 1. COMPROMÍS BENICARLÓ-ESQUERRA REPUBLICANA BENICARLÓ:COMPROMÍS (COMPROMÍS)
1. MARTA ESCUDERO ALBOR
2. JOAQUIM BUENO BOSCH
3. JOSEP MANEL BARBERA SORLI
4. SUSANA PEREZ ALONSO
5. ENOC ALTABAS FELIPO
6. MONICA MATEU MARZAL
7. DANIEL TEJEDOR BELTRAN
8. JOSE LUIS SEGURA MONTERDE
9. YVETTE ANTON MALUENDA
10. JOSEP-TOMAS REVERTE I BARRERA
11. JOSE MIGUEL IRUELA LOPEZ
12. MARIA IMMACULADA ARAYO SOLA
13. JOSE LUIS FUENTES TENA
14. FRANCISCO JOSE TEJEDOR PELLICER
15. MARIA COLL NIETO
16. JOSE MARIA QUEROL GELLIDA
17. A. ISABEL MUÑOZ OLIVER
18. IVAN FERRERES I AÑO
19. LAURA PIÑANA MAS
20. M. VICTORIA CERDA MARTINEZ
21. VICENT F. COLL PITARCH
Suplents
1. VICENTE M. CUCALA PASCUAL
2. PATRICI GIL MARTINEZ
3. AIDA ECHEMENDIA RODRIGUEZ
4. JORGE ANDRES GRAU
5. BETTINA PEPIOL DORIZON
6. DAVID GUMBAU I MORERA
7. JONATAN CAMPOS I GARCIA
8. Mª ADORACION FERNANDEZ GONZALEZ
9. MIREIA ALBIOL ALBESA
10. JUAN GOMIS HERNAN
Candidatura núm.: 2. PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. JUAN ANTONIO MAÑA FERRER
2. JOSE JOAQUIN PEREZ OLLO
3. JUAN MANUEL CERDA TENA
4. MARIA NIEVES EUGENIO BAYO
5. MARIA JOVANI PALAU
6. PEDRO JOAQUIN GARCIA BAUTISTA
7. JOSE ANTONIO SIMO RAMON
8. JOSE MARIA SERRANO FORNER
9. ROCIO MARTINEZ ROCA
10. LAURA BELLES ROCA
11. ISAAC LORES PAVIA
12. JOSE ANTONIO ESBRI BAYARRI
13. LORENA GALLEN MUNDO
14. PATRICIA MACHANCOSES RUIZ
15. DOMINGO CERDA MARZA
16. ELIAS FRESQUET LIMAS
17. IVAN PERAIRE MUNDO
18. MARIA ISABEL RAMOS MORERA
19. MIGUEL SANCHEZ ADUNA
20. MARIA TERESA MALUENDA CERDA
21. EVA PAUNER SORLI
Suplents
1. ENRIC COMPTE VERICAT
2. MELANI ESPINOSA AVILA
3. VICENTE JOAQUIN VILLARROYA LLORACH
4. Mª CINTA GONZALEZ CABALLE
5. MARCELINO DOMINGO PRUÑONOSA
Candidatura núm.: 3. PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. ROSARIO MIRALLES FERRANDO
2. DOMINGO ROCA PRATS
3. ROSA ANA MARZA CALDES
4. CARLOS FLOS FRESQUET
5. FILOMENA AGUT BARCELO (Independiente)
6. ILDEFONSO AÑO LORES (Independiente)
7. ROMAN SANCHEZ MATEU
8. RAUL GARCIA GRAU
9. ISABEL CARDONA FERRAGUT
10. MONICA GOMEZ RUIZ (Independiente)
11. FERNANDO JOSE JOVANI DIAGO (Independiente)
12. JOSE VICENTE GIMENO BROCH
13. CARMEN FERNANDEZ LOPEZ
14. JAVIER ANGOSTO ESPARRELLS
15. JULIA RODRIGUEZ RUIZ
16. JOAQUIN BAYARRI SANCHEZ
17. TRINIDAD PERDOMO GAIBISSO (Independiente)
18. ANGELES ROMERO GADEA
19. VICENTE RAMON COMPTE MOROS (Independiente)
20. MIREIA GARCIA PASTOR (Independiente)
21. JOSE ANTONIO SANCHEZ MARTI
Suplents
1. ANGELA GARCIA BOTELLA
2. VICENTE PIÑANA PEÑA
3. JOSE ANTONIO CERDA AMELA
Candidatura núm.: 4. CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)
1. BENJAMIN MARTI ESBRI
2. JUAN JOSE CORNELLES BATISTE
3. JOSE MARIA COMPTE BROSED
4. INGRID VIZCARRO COLL
5. YOLANDA PITARCH HERRERA
6. MANUEL ROCA MASIP
7. ALBERTO SEGARRA BUENO
8. BARTOLOME CALDES ESCUDER
9. GLENDYS THAIS GARCIA VIVAS
10. DILMA LILIAN SOSA LACABANNE
11. JUAN MANUEL EDO CALVO
12. CIRO FORES ITURBE
13. ANTONIO LUIS MONTAGUT SANCHEZ
14. DAVINIA CURTO ROCA
15. MERITXELL VIZCARRO COLL
16. JAVIER ANTONIO LLORACH CORNELLES
17. JOSE AVELINO JIMENEZ NEBOT
18. IOSEBA GOTZON ALEGRE PORTERO
19. MARIA DEL CARMEN LIEBANA PUERTA
20. MARIA MERCEDES ROCA ALMO
21. ANNA MARIA NATIVITAT ALSINA BOLINCHES
Suplents
1. MARIA FERRER AÑO
2. ALFONSO MARQUES MIGUEZ
3. JOSE ANTONIO GUIJARRO GARCIA-UCEDA
Candidatura núm.: 5. CANVIEM ENTRE TOTS (CET)
1. ENRIQUE MOYA MARZA
2. MARIA DE LOS REMEDIOS HERRERO GARCIA
3. FRANCISCO JOSE COMPANYS BAYARRI
4. MONICA SALVADOR MARTINEZ
5. PEDRO MARTINEZ LOPEZ
6. LUIS CORRAL NUÑO
7. JUAN LUIS MUÑOZ MARTI
8. JORGE ROLANDO PARRAGA MERO
9. RAQUEL SOSPEDRA ZAPATA
10. MARIA MERCEDES COMPANYS BAYARRI
11. JOAQUIN TOMAS CRESPI FERNANDEZ
12. ROSA XIMENA BAYARRI BARRERA
13. JOSE ANTONIO CUCALA CALVET
14. MARIA ISABEL ZAPATA LEIVA
15. MARIA ANGELES FERNANDEZ GARRIDO
16. MANUEL TOMAS FUENTES GARCIA
17. CARMEN PADILLA BUSTOS
18. LUISA LOPEZ MILLAN
19. MARIA CARMEN COMPANYS VIOLAT
20. AGUSTIN SOLDADO SORIANO
21. MANUELA CHAMORRO BENAVIDES
Suplents
1. ROSA MARIA MASIP GAYA
Candidatura núm.: 6. DEMOCRACIA NACIONAL (D.N.)
1. JUAN JOSE FOIX SORLI
2. JAVIER FERRER PEÑA
3. ISMAEL JUAREZ CHAMORRO
4. ROSA MARIA MARTINEZ PLA
5. MARIA NIEVES BAUSILI FAJARDO
6. DAVID FERRER PEÑA
7. ANDRES ZAPATA MORENO
8. ANTONIO SARCIAT CARMONA
9. KELIA MARQUEZ GARCIA
10. DOLORES SANCHEZ GONZALEZ
11. JUAN FRANCISCO CALVO DOMINGUEZ
12. JOSE FELIX ITARTE SANCHEZ
13. LETICIA MORO JIMENEZ
14. JACINTA PEÑA VINAIXA
15. DAPHNE FERRERES FUSTER
16. AITOR FERRERES FUSTER
17. JOSE ANTONIO ITARTE CASTELL
18. MARIA PILAR JIMENEZ CIFUENTES
19. NAOMI MARZAL PAJUELO
20. RAQUEL FOIX SORLI
21. FRANCISCO JAVIER ZUECO TIERZ
Suplents
1. MARIA TERESA SORLI MARZAL
2. FRANCISCO JAVIER GOMEZ PARRA
Candidatura núm.: 7. PARTIT INDEPENDENT PER BENICARLÓ (PIBEN)
1. DAVID GARCIA MIRAVET
2. SERGIO COLOM MONTERO
3. MARIA AMPARO VALLES CARDA
4. JORDI MIRALLES RAMON
5. EVA MONTSERRAT POZA JIMENEZ
6. RAUL BENAVENTE FERRER
7. MARIA CARMEN MOLINER MOLINER
8. LAURA ROBLES LLUCH
9. MARIA JOSE MIRAVET FOLGUERA
10. JOSE ANTONIO LUJAN LANDETE
11. JUAN FRANCISCO GUERRERO LINARES
12. CARMEN MIRAVET FOLGUERA
13. JORGE GAYOSO PEREZ
14. MARIA JOSE GARCIA MIRAVET
15. JOSEFA ESCOLANO PEINADO
16. ADRIAN COLOM FOLGUERA
17. VANESSA MULERO MANSO
18. NOELIA BENED VALLES
19. ALBA MARIA DEL CERRO MOCHALES
20. JOSE MANUEL URUÑUELA CERMEÑO
21. AMADEO PORCAR NAVARRO
Suplents
1. MANUEL MOYA PASSITI
2. VERONICA GARCIA BURGUILLOS
3. MARIA TERESA MIRAVET ESTELLER
Candidatura núm.: 8. ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
1. CARLOS YACOUB ABU EID
2. ALMUDENA CASTILLO FERNADEZ
3. DANIEL JARO MORCHON
4. Mª ANGELES FLORIDO ZAMORA
5. ABDELBAKI TAHIRI EL BADISY
6. EMILIO FERRER GARCIA
7. Mª AFRICA SANCHEZ LEIS
8. FRANCISCO TEJEDOR PAC
9. FRANCISCA UTRERA DEL RIO
10. ANTONIO SIVERIO PADILLA
11. AMPARO ALONSO ALAGARDA
12. RAFAEL RUIZ AZAUSTRE
13. NASIHA HOSSAIN HAMED
14. ANTONIO FRANCISCO FLORIDO CONTERO
15. FRANCISCO MUÑOZ GUERRA
16. Mª CARMEN HERNANDEZ CORTES
17. PEDRO GIL ZAERA
18. WAFA AIT REDUAN HADDU
19. ANTONIO BARRIOS LOPEZ
20. ANDRES CLIMENT CLIMENT
21. ANGELICA ESTHELA GODOY CARRION
Suplents
1. ABDELOUAFI EL ASLI KAMEL